ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ 11 КЛАСІВ

30 листопада 2018 року за організації кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності відбувся урок з основ економіки та фінансової грамотності для учнів 11- го класу ЗСШ №9. На початку зустрічі виступили декан обліку і аудиту доцент В. М. Панасюк з інформацією про переваги навчання в ТНЕУ, особливості вступної кампанії 2019 року, в. о. завідувача кафедри доцент Н. В. Починок. Доцент Р. В.Романів і доцент Л.Т. Богуцька провели екскурсії аудиторіями факультету обліку і аудиту, розказали про побудову навчального процесу за спеціальністю «Облік і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання», участь студентів у позааудиторних культурних заходах, перспективи подальшого працевлаштування випускників.
Доцент О.А. Шевчук розповів учням про міжнародну діяльність університету, перспективи стажування та навчання студентів ТНЕУ у зарубіжних країнах.
Доцент І.Я. Назарова виступила з доповіддю «Бюджет студента» і у формі ділової гри допомогла учням розв’язати різні ситуаційні завдання щодо планування та обліку доходів і витрат студента.
Захід відбувся в теплій, жвавій та цікавій атмосфері та за побажаннями учнів така зустріч планується весною 2019 року.