Семінар-практикум на тему “Особливості обліку за МСФЗ”

28 листопада 2018 року відбувся семінар-практикум на тему “Особливості обліку за МСФЗ”, доповідачем якого виступив директор аудиторської фірми “Консул” Мельник Андрій Романович.
Андрій Романович зазначив, що в умовах міжнародної інтеграції набуває актуальності трансформація фінансової звітності України відповідно до МСФЗ, наголосив на основних напрямах удосконалення вітчизняної облікової системи на основі міжнародного досвіду. Доповідач відмітив, що головною ланкою в інформаційному забезпеченні управління є бухгалтерський облік та бухгалтерська (нині фінансова) звітність. Андрій Романович поділився досвідом щодо власного професійного розвитку, порядку сертифікації Асоціаціацією дипломованих сертифікованих бухгалтерів (ACCA).
Вона надає бізнес-кваліфікацію людям у всьому світі, які прагнуть здобути гарну кар’єру в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.
ACCA має приблизно 154 000 членів та 432 000 студентів у 170 країнах, допомагає їм розвивати навички, що необхідні роботодавцям і дають успішну кар’єру в бухгалтерському обліку та бізнесі. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні. Асоціація має широку мережу приблизно з 83 офісів та центрів по всьому світу.
Студенти активно ставили питання та цікавилися досвідом доповідача.Зустріч пройшла у дружній атмосфері та невимушеній обстановці.
Щиро дякуємо директору аудиторської фірми “Консул” Мельнику Андрію Романовичу та чекаємо нових зустрічей.