![](http://kovs.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_6196_1-1024x587.jpg)
Центр практичної бухгалтерії Факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету продовжує знайомити студентів з цілеспрямованими та креативними лідерами нової генерації, практикуючими в сфері бухгалтерського обліку. Так, 26 вересня 2018 року Центр відвідала Гороховська Марія Русланівна. Вона, будучи ще донедавна випускницею Факультету обліку і аудиту ТНЕУ, на даний час, займає Читати далі …