![](http://kovs.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG_1595-1024x475.jpg)
27.04.2018 року відбулися облікові читання Студентського наукового центру кафедри обліку у виробничій сфері. У засіданні центру прийняли участь студенти групи ОПД-21. Куратор групи ОПД-21, Мужевич Н. В. відмітила, що наукова діяльність є однією із важливих складових навчального процесу та розвитку професійних здібностей у майбутніх фахівців. Вміння аналізувати законодавство та наукову Читати далі …