Облікові читання Студентського наукового центру кафедри обліку у виробничій сфері

27.04.2018 року відбулися облікові читання Студентського наукового центру кафедри обліку у виробничій сфері. У засіданні центру прийняли участь студенти групи ОПД-21.

Куратор групи ОПД-21, Мужевич Н. В. відмітила, що наукова діяльність є однією із важливих складових навчального процесу та розвитку професійних здібностей у майбутніх фахівців. Вміння аналізувати законодавство та наукову літературу позитивно впливатиме на розвиток критичного мислення та формування власної професійної думки з проблемних питань організації та методики бухгалтерського обліку. Участь у облікових читаннях дозволить студентам розвинути такі вміння.

З доповідями виступили:

• Мельничук Мирослав із доповіддю на тему: «Актуальні питання обліку необоротних активів» (науковий керівник в. о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфері к. е. н., доцент Починок Наталія Володимирівна).
  • Олешко Христина із доповіддю на тему: «Міжнародний досвід та вітчизняна практика обліку основних засобів» (науковий керівник доцент кафедри обліку у виробничій сфері, к. е. н. Зарудна Наталія Ярославівна).
  • Мирон Христина із доповіддю на тему: «Облік операцій в іноземній валюті: національний та міжнародний підхід» (науковий керівник старший викладач кафедри обліку у виробничій сфері, к. е. н. Мужевич Наталія Володимирівна).

Координатор проекту, доцент Зарудна Н. Я. зазначила, що заслухані доповіді викликали жваву дискусію, а це свідчить про актуальність тематики та підготовленість доповідачів, про рівень підготовки студентів групи ОПД-21 до участі у студентських наукових заходах, що проводитимуться у стінах університету та запропонувала приєднатися до складу членів студентського наукового центру кафедри обліку у виробничій сфері.