![](http://kovs.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/4.jpg)
У Музеї податкової служби Тернопільщини побували майбутні економісти Студенти третього курсу Західноукраїнського національного університету завітали сьогодні на екскурсію до Музею Державної податкової служби, що діє в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області. Майбутні економісти ознайомилися з історією становлення та розвитку податкової служби в Україні та на теренах Тернопілля. Вони розглянули Читати далі …