Майбутні економісти побували у музеї податкової служби Тернопільщини

У Музеї податкової служби Тернопільщини побували майбутні економісти
Студенти третього курсу Західноукраїнського національного університету завітали сьогодні на екскурсію до Музею Державної податкової служби, що діє в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області.
Майбутні економісти ознайомилися з історією становлення та розвитку податкової служби в Україні та на теренах Тернопілля. Вони розглянули експозиції банкнот різних історичних часів, послухали розповідь про роботу спеціалістів фінансових органів у повоєнні часи. Студенти дізналися про створення відокремленого від Мінфіну податкового відомства, простежили його розвиток від заснування до сучасності.
З особливим інтересом відвідувачі розглядали «Пам’ятний реєстр ветеранів податкової служби в Тернопільській області», фотопланшети з ілюстраціями дозвілля податківців нашого краю, нагороди за спортивні досягнення тощо.
Зі студентами зустрівся також очільник податкової служби Тернопільщини Михайло Яцина. Він розповів про сучасні пріоритети діяльності відомства, основні особливості роботи. «Вважаю, що працювати податківцем це відповідально і цікаво: особливо, коли з’ясовуєш причини несплати платежів, аналізуєш і встановлюєш порушення законодавства. Адже ми відповідаємо за фінансову стабільність країни», – зазначив Михайло Яцина. Він розповів про електронні сервіси податкової служби й закликав молодь активно користуватися ними та стежити за новинами законодавства на офіційних сторінках ДПС та ГУ ДПС в області.
Після цього студенти ознайомилися із роботою Центру обслуговування платників, що діє при Тернопільській ДПІ. Тут вони дізналися про можливість отримати електронний цифровий підпис та внесення змін до реєстраційного номера облікової картки платника податків. Візитери розглянули також зразки документів, повідомлення на інформаційних стендах тощо.
На завершення студенти залишили вдячні відгуки про почуте та зробили загальне фото.
Координатор зустрічі д. е. н. Муравський В. В.