Навчання за дуальною освітою розпочато

В рамках дуальної освіти на базі кафедри обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку ЗУНУ для студентів 2-4 курсів спеціальності «Облік та оподаткування», освітніх програм «Облік і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання», «Облік в державному секторі економіки» 19.01.2022 відбулась зустріч з головним бухгалтером Товариства з обмеженою відповідальністю «Щедра нива» (м. Радивилів Рівненської обл.) Федоровичем Андрієм Зіновійовичем .
ТзОВ ВКП «Щедра нива» засновано 07 вересня 1998 р. зборами засновників в кількості семи фізичних осіб. В жовтні 2000 року в підприємство було включено ще одного засновника – іноземну юридичну фірму – Польсько-Американську фірму «RUN». . Іноземний інвестор вніс обладнання консервного цеху. Сьогодні підприємство є потужним виробником консервованої продукції , зокрема, кукурудзи, горошку, квасолі і за обсягами виробництва вказаних продуктів входить в трійку підприємств України. За минулий рік обсяг продукції становив близько 15 млн. умовних банок.
Реалізація продукції відбувається як в Україні, так і за кордон: Казахстан, Азербайджан, Білорусія.
Особливістю діяльності вказаного підприємства є те, що самостійно вирощуються вказані овочі. Це забезпечується на території, яка включає більше 1500 земельних паїв орендодавців. Таким чином, відносно самої облікової системи тут є поєднання особливостей обліку в сільському господарстві і у виробництві. В рамках онлайн зустрічі були висвітлені такі питання:
1. Особливості ведення обліку підприємств, які перебувають на 4 групі спрощеної системи оподаткування.
2. Особливості організації обліку при одночасному здійсненні сільськогосподарської діяльності і промислового виробництва.
3. Особливості функціонування автоматизованої системи збору інформації, формування фінансової, управлінської та податкової звітності.
Зустріч проходила в цікавій пізнавальній атмосфері, студенти задавали ряд питань, пов’язаних з особливостями діяльності підприємства.
Модератором зустрічі виступив к. е. н, доц. Романів Ростислав Володимирович.