Зустріч з бухгалтером ТОВ «Агрокомпанія «Дружба» Анастасією Біляшевич

20 січня 2022 р. відбулася чергова зустріч студентів Факультету фінансів та обліку в межах дуальної освіти із бухгалтером ТОВ «Агрокомпанія «Дружба» Анастасією Романівною Біляшевич, яка також є слухачем магістерської програми «Облік і оподаткування підприємництва». Основним видом діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «ДРУЖБА» є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Підприємство є платником єдиного податку (4 група).
У ході зустрічі Анастасія Біляшевич розповіла про ділянку своєї роботи (відображення руху грошових коштів підприємства та процесу реалізації), адже штат бухгалтерії включає декількох осіб із окремими обов’язками, що підпорядковані головному бухгалтеру. Відбулася активна дискусія щодо показників діяльності підприємства, потрібності теоретичних знань із спеціальності у практичній роботі та рекомендацій для майбутніх обліковців у організації свого часу для здобуття знань за обраною спеціальністю. Окрім того, Анастасія поділилася власним досвідом щодо можливостей самовдосконалення, розвитку та поєднання навчання та практичної роботи за обраним фахом.
Дякуємо Анастасії за цікаву та мотиваційну зустріч, яка власним прикладом довела, що маючи бажання – можна навчатися та застосовувати свої знання вже безпосередньо у роботі.
Координатор зустрічі к. е. н., доцент Зарудна Наталія.