Дуальна освіта триває. Тема зустрічі: «Річна декларація з податку на прибуток та фінансова звітність»

21 січня 2022 року в рамках дуальної освіти на базі кафедри обліку і оподаткування факультету фінансів та обліку ЗУНУ для студентів 2-4 курсів спеціальності «Облік та оподаткування», освітніх програм «Облік і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання», «Облік в державному секторі економіки» відбулась зустріч з головним бухгалтером Товариства з обмеженою відповідальністю «САХАРА» Денчуком Павлом Никифоровичем. Пріоритетними видами діяльності підприємства є монтаж інноваційних систем опалення, кондиціонування та вентиляції повітря, водопостачання та водовідведення, яка здійснюється через структурні підрозділи у містах: Тернопіль, Київ, Львів, Івано-Франківськ.
Під час онлайн зустрічі, з використанням платформи «ZOOM», основна тема якої: «Річна декларація з податку на прибуток та фінансова звітність» була звернута увагу на критерії класифікації підприємства для складання фінансової звітності (мікропідприємства, малі підприємства, середні підприємства та великі підприємства), охарактеризовано склад та особливості заповнення звітних форм для кожного типу суб’єктів господарювання. Також студенти ознайомились з особливостями заповнення річної декларації з податку на прибуток та основних додатків до неї.
За результатами онлайн спілкування учасники дійшли до єдиної думки щодо необхідності поглиблення практичних компетентностей студентів , як майбутніх представників облікових спеціальностей.
Координатор зустрічі к. е. н., доцент Денчук Павло.