Публічні закупівлі через електронну систему Prozorro: особливості та специфіка.

Кафедра обліку і оподаткування розширює рамки дуальної освіти для студентів облікових спеціальностей факультету фінансів та обліку, розкриваючи не тільки практичні аспекти обліку й оподаткування, а й інші види діяльності, які є нині актуальними, особливо, для установ державного сектору. Так, 24 січня 2022 року студенти спеціальності «Облік та оподаткування», освітніх програм «Облік і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання», «Облік в державному секторі економіки» ознайомилися з особливостями здійснення публічних закупівель державними установами. Доповідачка, Світлана Жукевич, звернула увагу на цілковиту автоматизацію публічних закупівель через електронну систему Prozorro, обґрунтувавши необхідність та доцільність запровадження, умови та правила її діяльності.
Доповідачка більш детально зупинилася на практичних основах здійснення публічних закупівель: охарактеризувала методику визначення предмету, вартості закупівель, висвітлила спільні та відмінні аспекти різних видів закупівель відповідно до вартісних меж (закупівлі без використання електронної системи закупівель, допорогових, спрощених закупівель, відкритих торгів, переговорних закупівель тощо).
Окрім того, Світлана Жукевич (Світлана Жукевич) поділилася власним досвідом щодо можливостей самовдосконалення, розвитку та поєднання практичної та наукової діяльності, працюючи в галузі публічних закупівель у територіальному управлінні Служби судової охорони у Тернопільській області.
Дякуємо координатору за цікаву та мотиваційну зустріч, яка власним прикладом довела, що маючи бажання та знання можна реалізуватися в практичній діяльності, вдосконалюючись у нових пізнаннях.
Координатор зустрічі к. е. н., доцент кафедри обліку і оподаткування Світлана Жукевич.