Зустріч з головним бухгалтером ТОВ “Автовест” Демидась Зоряною

29 січня 2022 року відбулася зустріч студентів 2-3 курсів з випускницею магістратури кафедри обліку і оподаткування Демидась Зоряною, заступником головного бухгалтера ТОВ «Автовест». Доповідачка поділилась власним досвідом кар‘єрного зростання та пошуком себе як спеціаліста в сфері обліку і оподаткування. Наголосила студентам на необхідності постійного професійного вдосконалення та пошуку саме того місця роботи, де наявний сприятливий мікроклімат, що приносить задоволення, фінансове забезпечення та можливості розвитку. Оскільки основним напрямком роботи доповідачки є облік ПДВ, студентам розповіли про основні аспекти цієї ділянки, в тому числі увага акцентувалась на необхідності фахової перевірки контрагентів, можливості їх співпраці з підприємством, зважаючи на КВЕДи, попередження випадків блокування податкових накладних. Приділили увагу і основним нововведенням та проблемам їх реалізації: впровадження е-трудових книжок на підприємстві; використання ПРРО та перевірка щоденних звітів на фіскальному сервері тощо. Формат діалогу та значний досвід фахівця на різних підприємствах зробив зустріч цікавою та продуктивною. Щиро дякуємо Демидась Зоряні за участь у дуальній формі освіти!!!
Координатор зустрічі к. е. н., доцент, завідувачка кафедри обліку і оподаткування Наталія Починок.
attachment_id=1531″ rel=”attachment wp-att-1531″>