Юлія Бичук про особливості роботи бухгалтерської служби Луцької районної державної лікарні ветеринарної медицини

В рамках практико-орієнтованого навчання з елементами дуальної освіти для студентів 2-3 курсів освітньої програми «Облік і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання» ЗУНУ 31 січня 2022 року проведено зустріч (в онлайн режимі) з бухгалтером Луцької районної державної лікарні ветеринарної медицини, яка підпорядковується Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області області Юлією Бичук.
Юля Бичук (Юля Бичук) ознайомила студентів із організаційною структурою Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та значну увагу акцентувала на структурі Луцької районної лікарні ветеринарної медицини, завданнях її діяльності, а також на організаційній структурі бухгалтерської служби.
Доповідачка відзначила, що основними завданнями Лікарні є охорона території району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, недопущення їх розповсюдження за межі адміністративної території, а також ветеринарне обслуговування тварин.
Бичук Юлія зазначила, що Лікарня є бюджетною установою, яка фінансується з державного бюджету, розповіла про особливості формування кошторису, оплати рахунків через органи ДКСУ, формування фінансової та бюджетної звітності.
Бичук Юлія поділилася із студентами власним досвідом щодо поєднання навчання та працевлаштування за фахом, звернула увагу студентам на те, що професія бухгалтера на сьогодні є престижною і затребуваною на ринку праці та побажала їм старанно навчатись та досягати своєї мети.
Модератор заходу к. е. н, доцент Сисюк Світлана Василівна.