Компанія Viknar’off™: особливості діяльності

1 лютого 2022 р. під керівництвом д.е.н., професора кафедри обліку і оподаткування Ярослава Крупки студенти облікових спеціальностей факультету фінансів та обліку ЗУНУ проходили навчання за дуальною формою у Компанії Viknar’off™ (ТОВ «Тервікнопласт»). Це одне з найбільших підприємств у Тернопільській області, на якому працює понад 1000 працівників.
Навчання проводили провідні фахівці Компанії. Зокрема, керівник відділу маркетингу Ольга Крупка детально описала організацію роботи з вітчизняними та зарубіжними постачальниками сировини і матеріалів, види продукції та її якісні характеристики, зупинилась на ринках збуту в Україні та за кордоном, зокрема наголосила на комерційних відносинах з підприємствами Польщі, Німеччини, Франції, Португалії, Об’єднаних Арабських Еміратів та інших.
Головний бухгалтер підприємства Любов Заремба охарактеризувала особливості організації фінансового та управлінського обліку, оподаткування та взаємодії з контролюючими органами, поінформувала студентів про структуру бухгалтерії, посадові обов’язки окремих працівників, автоматизацію облікових процесів за допомогою пакетів прикладних програм.
Студенти задавали фахівцям запитання щодо особливостей обліку, важливості професії бухгалтера та можливостей працевлаштування.
Кафедра обліку і оподаткування ЗУНУ висловлює щиру подяку організаторам дуального навчання від Компанії Viknar’off™ за теплий прийом та надані можливості отримання студентами облікових спеціальностей практичного досвіду.