![](http://kovs.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/09/pershokursnyk_FOA_2017.jpg)
Першовересень вкотре ступив на поріг Тернопільського національного економічного університету. Майдан знань вищого навчального закладу зібрав чисельну університетську родину, цікавих першокурсників, професорсько-викладацький колектив, молодь і почесних гостей свята. З теплими словами вітань до присутніх звернувся ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий. Також з привітання до студентів та присутніх Читати далі …