![](http://kovs.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/Pryvitannya-ZZV.jpg)
Колектив кафедри обліку у виробничій сфері щиро вітає з Днем народження доктора економічних наук, професора, проректора з наукової роботи Задорожного Зеновія-Михайла Васильовича! Бажаємо амбітних планів, виконавчих підлеглих, пошуку нових можливостей, комфортних умов для роботи, вірних друзів, стабільності та достатку! Хай у всьому супроводжує удача, а дорогу освітлює щаслива зірка! Бажаємо Читати далі …