Студентський науковий центр кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності розпочинає роботу

У понеділок 24.09.2018 р. відбулася організаційна зустріч студентського наукового центру (СНЦ) кафедри обліку у виробничій сфері (з 25.09.2018 року кафедра перейменована у кафедру обліку і оподаткування підприємницької діяльності).
Як зазначила доцент кафедри, куратор СНЦ Зарудна Наталія Ярославівна, на порядок денний було винесено декілька питань, основними серед яких були:
– обрання голови студентського наукового центру;
– знайомство із новими учасниками центру;
– узгодження та затвердження плану роботи на перше півріччя 2018/2019 н. р. та ін.
Куратор СНЦ Зарудна Н.Я. висловила вдячність від імені професорсько-викладацького складу кафедри та студентів Маринович Оксані за плідну співпрацю у попередні періоди роботи центру на посаді голови студентського наукового центру та привітала Стецюка Любомира із обранням на дану посаду, побажала творчого натхнення у науковій праці та важливих досягнень у своєму професійному зростанні.
Учасникам було запропоновано сформувати робочі групи за відповідними науковими інтересами з проблем обліку, аналізу та аудиту та подальшого обговорення на наступних засіданнях студентського наукового центру.