Семінар-практикум “Облік і звітність в акціонерних товариствах”

19 вересня 2018 року в тренінг-студії факультету обліку і аудиту відбувся семінар-практикум на тему: “Облік і звітність в акціонерних товариствах” , доповідач – директор аудиторської фірми “Консул” Мельник Андрій Романович.

Під час семінару-тренінгу доповідачем були розглянуті питання стосовно основних документів, що фіксують результати фінансово-господарської діяльності товариств, особливості ведення бухгалтерського обліку та звітності, перевірки їх достовірності та повноти, оприлюднення та проведення внутрішнього аудиту.

Лектором було зазначено важливість якісних характеристик фінансової звітності. Акцентовано увагу на інформації, що надана у фінансовій звітності, вказано, що вона має бути дохідлива і розрахована на однозначне тлумачення її користувачами за умови, що вони мають достатні знання та зацікавлені у сприйнятті цієї інформації. Фінансова звітність повинна містити лише доречну інформацію, яка впливає на прийняття рішень користувачами, дає змогу вчасно оцінити минулі, теперішні та майбутні події, підтвердити і скоригувати їхні оцінки, зроблені в минулому.

В обговоренні актуальних питань обліку і звітності в акціонерних товариствах активну участь прийняли студенти та професорсько-викладацький склад кафедри обліку у виробничій сфері.