Батл на тему: «Переваги та недоліки різноманітних автоматизованих систем бухгалтерського обліку»

28 листопада 2018 року відбулося чергове засідання СНЦ. Темою зустрічі був розгляд переваг та недоліків різноманітних автоматизованих систем бухгалтерського обліку.
З доповідями виступили:
– студенти групи ОПД-41 Стецюк Любомир та Купер Марія на тему: «Переваги та недоліки 1С: Підприємство»;
– студенти групи ОПД-31 Вдовіна Юліана та Швець Євген на тему: «ISpro – нова розробка української бухгалтерії, переваги, особливості роботи»;
– студенти групи ОПД-31 Депутат Роман та Гречківська Настя на тему: «Програмне забезпечення «Парус підприємство».
У ході обговорення переваг та недоліків різноманітних автоматизованих систем, студенти мали змогу оцінити програмні продукти за різними характеристиками: вартість програмного забезпечення, витрати на впровадження та обслуговування, технічні характеристики тощо. Також студентами було зазначено підприємства України, які використовують різні програмні продукти.
В. о. завідувача кафедри Починок Н. В. подякувала студентам за цікаві та змістовні доповіді, наголосила на актуальності розгляду даної теми.
Координатор заходу доцент Зарудна Наталія Ярославівна подякувала студентам за підготовку до засідання студентського наукового центру та відмітила хороший рівень підготовки з даної проблематики.
К. е. н., доцент Зарудна Н. Я. окреслила подальший план роботи студентського наукового центру.