Зустріч з відомим українським поетом і публіцистом Володимиром Кравчуком

Сьогодні у тренінг-студії факультету обліку і аудиту студенти та викладачі цього факультету зустрілись з відомим українським поетом і публіцистом Володимиром Ярославовичем Кравчуком.
Він народився 10 листопада 1960 року в с. Добромірка Збаразького району на Тернопільщині. Закінчив школу, лікувальний факультет Кременецького медучилища, а згодом – в Харківському міжнародному фінансово-економічному інституті (нині – Харківський інститут фінансів Київського національного торговельно-економічного університету).
Працював редактором Збаразької районної газети «Народне слово». Зараз керівник Збаразької районної літературно-мистецької студії «Рушник» Збаразького РБК.
Член НСПУ (1999), НСЖУ (1998). Делегат VII – Х з’їздів НСПУ. Останній з’їзд відбувся нещодавно, 29 листопада 2018 року.
Лауреат літературно-мистецької премії ім. І. Блажкевич, премії журналу «Літературний Тернопіль». Дипломант премій ім. В. Вихруща та італійського часопису «Giorninostri». Володар «Золотої медалі української журналістики».
У творчому доробку письменника 16 книг. Редактор багатьох поетичних збірок, видань для дітей та юнацтва.
Твори друкувались в українській періодиці, у виданнях Латвії, Італії, Канади, США, Австралії.
Володимир Ярославович Кравчук розповів про свій життєвий та творчий шлях, добрим словом згадав своїх побратимів по перу, видавців, що посприяли підготовці і опублікуванню його поетичних збірок, книг для дітей, а також композиторів та виконавців, які озвучили окремі поезії, перетворивши їх в музичні твори.