Вітаємо з успішним складанням державного іспиту студентів групи ОПДз-41 освітньо-професійної програми “Облік і оподаткування”!

Голова Атестаційноі комісії, начальник Управління державної казначейської служби України в Тернопільському районі Тернопільської області Мірошник А. Л., завідувачка кафедри обліку і оподаткування, доцент Починок Наталія Володимирівна та доцент кафедри Денчук Павло Никифорович зазначили, що студенти добре підготувались до іспиту та показали високі теоретичні та практичні знання обліку, аналізу та аудиту!
Хочемо побажати студентам-випускникам ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, щоб все, що було задумано, стало дійсністю! В найближчому майбутньому успішно скласти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), а також єдиний вступний іспит (ЄВІ)!
Вперед до перемог, нових горизонтів, світлого майбутнього!
До зустрічі в магістратурі!