Вітаємо переможців Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз»!

Вітаємо переможців Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз», студентів груп ОО-21 та ОО-22 Марка Савчук та Роксолану Телегу та їх наукових керівників Наталію Зарудну Наталія Зарудна Якимчук та Інну Мельничук Inna Melnychuk!
Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України № 21/08-590 від 13.04.2023 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету у м. Кропивницький проходив Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз», (https://ef.kntu.kr.ua/news/creative_competition.html  до якого долучилися студенти кафедри обліку і оподаткування ЗУНУ.
Відповідно до затвердженого Положення про Всеукраїнський творчий конкурс наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз» конкурс проводився у такі етапи: рецензування конкурсних робіт (до 31.05.2023 р.) та проведення підсумкової науково-практичної конференції – в он-лайн режимі (20.06.2023 р.).
За результатами рецензування кожної наукової роботи методом подвійного сліпого рецензування (double-blind review), що здійснений двома експертами (рецензентами) дві конкурсні роботи увійшли до складу учасників, яких було запрошено на підсумкову науково-практичну конференцію.
Під час публічного захисту результатів наукових робіт учасниками було висвітлено основні положення своїх досліджень, обговорено актуальні проблеми в межах досліджуваної тематики та зроблено відповідні висновки. Жвава дискусія, що супроводжувала усі доповіді, свідчить про те, що юними науковцями обрані надзвичайно цікаві теми.

Студенти другого курсу освітньої програми 071 «Облік і оподаткування» Марко Савчук (із темою дослідження «Стан та перспективи розвитку систем оподаткування підприємницької діяльності фізичних осіб», науковий керівник к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Зарудна) та Роксолана Телега (із темою дослідження «Особливості обліку виплат працівникам в умовах воєнного стану», науковий керівник к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку і оподаткування Інна Мельничук) достойно презентували результати своїх наукових робіт та за підсумковими результатами Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт отримали дипломи другого та третього ступенів відповідно. https://ef.kntu.kr.ua/…/%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81…

Дякуємо організаторам за надану можливість представити свій науковий доробок та його високу оцінку. Приємно відмітити, що мета Конкурсу, не зважаючи на оголошений сигнал повітряної тривоги під час конференції у місті організатора, однозначно досягнута, адже доповідачі мають надзвичайний потенціал для подальших наукових досліджень.