Вітаємо з успішним складанням державного іспиту студентів групи ОПД-41 освітньо-професійної програми “Облік і оподаткування”!

Голова Атестаційноі комісії, начальник Управління державної казначейської служби України в Тернопільському районі Тернопільської області Мірошник А. Л., завідувачка кафедри обліку і оподаткування, доцент Починок Наталія Володимирівна та доцент кафедри Денчук Павло Никифорович відмітили, що студенти володіють високими теоретичними знаннями та практичними навичками з обліку, аналізу та аудиту, оскільки вміло поєднують навчання та роботу за фаховим спрямуванням!
Бажаємо нашим випускникам-бакалаврам подальших навчальних та професійних успіхів, не зупинятися на досягнутому, успішно скласти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), а також єдиний вступний іспит (ЄВІ)!
До зустрічі в магістратурі!