Викладачі кафедри обліку і оподаткування взяли участь у роботі міжнародної програми Весняної академічної школи BASS-2023 “Формування стійкості економічної, правової та освітньої систем в умовах суспільних криз”.
У заході взяли участь ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий, проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк, ректор Нідерландської Бізнес-академії Ян ван Звітен, віце-президент Україно-американської асоціації працівників вищої школи (США, Флорида) Олена Сейтц, президент Європейської економічної палати Eurochambres Крістоф Ляйтл.
Серед учасників – підприємці, науковці та представники Черкаського державного технологічного університету, Таврійського національного університету імені В. Вернадського, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, Одеського державного економічного університету, Вінницького фінансово-економічного університету, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Київського національного університету культури і мистецтв, Національного університету біоресурсів і природокористування, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ДУ «Інститут урології ім. акад. О.Ф. Возіанова НАМН України».
Слухачі програми плідно працювали упродовж 5-ти днів: дискутували, презентували доповіді, покращували навички міжкультурної комунікації, переймали досвід науковців передових університетів Австрії, Німеччини та України.
Обговорювали різні теми, зокрема післявоєнне відновлення України, стратегію відбудови та розвитку нашої країни, академічні програми мобільності, виклики, які постають перед освітою в умовах воєнного стану, сучасні педагогічні програми та можливості, які використовуються в країнах Європи й можуть бути адаптованими для українських реалій, парадигму формування української освіти, правові рішення для запобігання і подолання суспільних криз.
Учасники Весняної академічної школи BASS-2023 у колі професіоналів розглядали провідні глобальні концепції, моделі та інструменти забезпечення стійкості соціально-економічних, правових та освітніх систем в контексті суспільних криз, познайомились з міжнародними фахівцями в галузі економіки, права, освіти та дипломатії, поєднали ефективне навчання з психологічним розвантаженням серед мальовничих карпатських краєвидів.
Учасники із закладів вищої освіти України отримали сертифікати про міжнародне стажування.
За результатами заходу є попередня домовленість про включення секції «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» у наступному сезоні Весняної академічної школи BASS!)
Дякуємо організаторам за емоційне, інтелектуальне, фізичне перезавантаження та зростання, а також за поновлення розуміння того, чим мотивує наша робота в класичному університеті!