Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт студентів групи ОМОм-21 освітньо-наукової програми “Міжнародний облік”!

Голова Атестаційноі комісії, начальник Управління державної казначейської служби України в Тернопільському районі Тернопільської області Мірошник А. Л., завідувачка кафедри обліку і оподаткування, доцент Починок Наталія Володимирівна та доцент кафедри Денчук Павло Никифорович відмітили, що кваліфікаційні роботи виконані на високому теоретичному і практичному рівнях, а пропозиції магістрантів щодо удосконалення обліку, аналізу та аудиту є актуальними і заслуговують на увагу, особливо в умовах воєнного стану.
Цьогорічні здобувачі вже досягли значних кар’єрних успіхів, але отримана освіта є запорукою подальшого професійного зростання! Наші випускники: Босий Володимир (фінансовий і комерційний директор компанії «Світ Комфорту» та «EVO Меблі»), Волков Сергій (teamlead frontend розробник в компанціїї “Frozeneon”), Гальчак Христина (економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності ТОВ «В.А.М. БУД»), Клак Олександр (керівник департаменту продажів ТОВ “Агрікон-Південь”), Крупко Єлізавета (менеджер з оформлення дозвільних документів ПП «Рекламна агенція «РИМ), Маковська Катерина (адміністратор у ТОВ «АГРІКОН-ПІВДЕНЬ») Шмигельська Іванна (помічник аудитора у ТОВ АФ «Консул»), Писанюк Олег (бухгалтер на ТОВ “Еккаунт Консалт”), Пулатов Достонбек (співвласник мережі роздрібних магазинів у сфері легкої промисловості) та ін.
Бажаємо нашим випускникам високих кар’єрних досягнень, щоб усі плани та цілі легко втілювались в життя під мирним небом України!