Участь у науково-практичному круглому столі на тему: «Емфітевзис: особливості договірних відносин, обліку та оподаткування»

У середу, 17 травня 2023 р. учасники студентського наукового гуртка кафедри обліку і оподаткування ЗУНУ взяли участь у науково-практичному круглому столі на тему: «Емфітевзис: особливості договірних відносин, обліку та оподаткування», який відбувся на базі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.
За участю заступника начальника Головного управління – начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Серетного Тараса Ігоровича та викладачів кафедри Зарудної Н. Я., Омецінськї І. Я., Мельничук І. В. та Мужевич Н. В. були розглянуті юридичні питання оформлення договору емфітевзису, його відмінності від договору фінансової оренди земель сільськогосподарського призначення, нюанси останніх законодавчих актів щодо цього виду оренди. Облікові питання стосувалися нарахування орендної плати та виплат за ними, мінімізації нарахувань податку з доходів фізичних осіб у звітному періоді, причини цих операцій та строків проведення розрахунків з фізичними особами-власниками земельних паїв, переданих в емфітевзис.
Студентами було задано ряд питань щодо юридичних та облікових особливостей емфітевзису, на які вони отримали ґрунтовні відповіді. Найактивніші учасники заходу були відзначені сертифікатами про участь.
Щиро дякуємо начальнику Головного управління Кузю Івану Івановичу за запрошення
та цікаву науково-практичну зустріч!
Модератор заходу к. е. н., доцент Зарудна Наталія Ярославівна.
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис