Процик Віта про ТОВ “Метінвест-СМЦ” на он-лайн зустрічі

В рамках проведення дуальної освіти студенти кафедри
7 лютого 2022 року ознайомились із специфікою роботи ТОВ “Метінвест-СМЦ”.
Доповідачка, фахівець з супроводу продаж,Процик Віта, зазначила, що Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. До структури групи входять видобувні й металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Метінвест контролює весь виробничий ланцюжок – від видобутку руди та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції. Близькість підприємств до основних залізничних ліній і портів дозволяє оперативно постачати сировину і металопродукцію у всьому світі.
В групі представлені такі напрямки:
• Видобуток
• Металургія
• Продажі
• Логістика та закупівлі
• Сервіс та інжиніринг
До продаж належить фірма «МЕТІНВЕСТ-СМЦ».
МЕТІНВЕСТ-СМЦ – найбільша мережа сервісних металоцентрів, яка реалізує продукцію Міжнародної групи компаній Метінвест, а також інших великих металовиробників України та країн СНД. Компанія успішно працює на ринку металопрокату з 2003 року. За цей час нам вдалося завоювати довіру клієнтів у всіх куточках України. Металоцентри МЕТІНВЕСТ-СМЦ динамічно розвиваються в найбільших промислових містах країни – Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Запоріжжі, Кривому Розі, Кременчуці, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Вінниці, а також в Хмельницькому, Івано-Франківську, Тернополі та Львові.
У західній частині України МЕТІНВЕСТ-СМЦ Тернопіль є найбільш значущим торговельним майданчиком, що спеціалізується на роздрібному і оптовому продажі металу. Відкриття філії МЕТІНВЕСТ Тернопіль відбулося в листопаді 2012 року на основі потужностей найбільшого металотрейдера регіону. Це дозволило відразу забезпечити великий вибір продукції і високу інтенсивність роботи. За період роботи штат співробітників збільшився до 35 осіб, значно розширився асортимент і збільшилися обсяги продажів. У фірми встановлений регіональний рекорд з продажу металопрокату – одночасне відвантаження замовлень силами 9 кранів. А складські ємності розраховані на одночасне зберігання до 20 000 тон сталі.
Будучи структурним підрозділом Холдингу, металобаза Тернопіль прайс на металопрокат формує як компанія-виробник і гарантує якість реалізованої продукції. Весь прокат вироблений відповідно до діючих галузевих стандартів України, СНД і Євросоюзу, а ціна на металопрокат формується без накруток і надбавок.
Також студенти ставили питання доповідачці щодо діяльності фірми та її посадових обов’язків. Онлайн-зустріч була цікавою та мотивуючою.
Координатор зустрічі к. е. н., доцент Бенько І. Д.