Наталія Яцишин про діяльність агентства СК “ТАС Лайф”

09 лютого 2022 року в рамках програми проходження студентами 2-3 курсів дуальної освіти відбулась онлайн-зустріч з к. е. н., фінансовим експертом, директоркою Тернопільського агентства СК «ТАС Лайф» Яцишин Наталією Зіновіївною на тему «Як досягти фінансової свободи».
Доповідачка розповіла про особливості фінансової грамотності, про вміння правильно розпоряджатись коштами з метою їх ефективного використання, який стартовий капітал необхідний для досягнення в майбутньому фінансової свободи, про необхідність ведення обліку власних доходів і витрат.
Також Наталія Зіновіївна розповіла про специфіку роботи СК «ТАС Лайф», основні напрями діяльності, свої посадові обов’язки та шлях професійного зростання.
Доповідачка відмітила, що завдяки здобутій, у свій час, освіті за спеціальністю «Облік і оподаткування», вона працювала в підприємствах та фірмах різних напрямків та наголосила студентам на чому акцентувати увагу під час навчання, про доцільність поєднання теоретичного навчання з практичними навиками.
Онлайн-зустріч була надзвичайно інформативною, цікавою та корисною!
Дякуємо Наталії Яцишин за доповідь та чекаємо нових зустрічей!
Координатор зустрічі к. е. н., доцент Наталія Мужевич.