Зустріч з керівником планово-фінансового відділу ЗУНУ Кушніром О. Р.

У межах впровадження в навчальний процес підготовки здобувачів першого рівня вищої освіти ОПП «Облік і оподаткування» елементів дуальної освіти професорсько-викладацький колектив кафедри обліку і оподаткування організував для студентів заняття з фахівцями-практиками.
Зокрема, була організована онлайн зустріч з керівником планово-фінансового відділу Західноукраїнського національного університету Кушніром Олексієм Ростиславовичем.
Олексій Ростиславович ознайомив здобувачів освіти з основними функціями, які виконує відділ, звернув увагу яким чином здійснюється прогнозування основних економічних показників діяльності університету, закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти.
Студентів цікавили питання:
✓ формування калькуляцій плати за навчання та вартості інших платних послуг, які надаються університетом;
✓ порядку розробки кошторису університету, бізнес-планів діяльності структурних підрозділів університету;
✓ проведення заходів по залученню додаткових коштів у вигляді міжнародних грандів.
Організатор заходу завідувач кафедри д.е.н., професор Задорожний Зеновій Васильович.
Координатор зустрічі к.е.н., доцент Денчук Павло Никифорович.