Навчання з елементами дуальної освіти триває

Кафедра обліку і оподаткування – ІНТЕГРАЦІЇ ОСВІТИ, НАУКИ І БІЗНЕСУ в межах навчання з елементами дуальної освіти відповідно до потреб ринку!
Студенти кафедри обліку і оподаткування 01.02.2024р. у межах навчання з елементами дуальної освіти відвідали провідну будівельну компанію ТОВ «ТЕРНОПІЛЬБУД» та мали зустріч з головним бухгалтером Лупійчуком Антоном Ігоровичем. Організація та проведення таких практичних заходів для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» вже є сталою традицією, що підвищує рівень засвоєння на практиці набутих теоретичних знань та навиків, для обміну досвіду та отримання фахових компетенцій в майбутній професійній діяльності. Отож, з метою реалізації цілей дуальної системи освіти студенти ефективно провели час з головним спеціалістом підприємства у сфері обліку і оподаткування, почули загальні аспекти управління та особливості організації обліку в будівельній сфері, мали можливість задати питання і обговорити існуючі проблеми та перспективи розвитку галузі, отримали обґрунтовані кваліфіковані відповіді в сфері обліку та податків. Таким чином, навчальний захід досягнув своєї мети, відбувся обмін досвідом та отримано нові професійні знання.
Кафедра висловлює подяку керівництву ТОВ «Тернопільбуд», і, зокрема, головному бухгалтеру Лупійчуку А. І., за плідну багаторічну співпрацю та проведений професійний навчальний захід!
Організатор заходу завідувач кафедри д.е.н., професор Задорожний Зеновій Васильович.
Координатори зустрічі к. е. н., доцент Мельничук Інна Василівна та к. е. н, доцент Омецінська Ірина Ярославівна.