Засідання студентського наукового центру на тему: «Розвиток обліку та оподаткування у підприємницькій діяльності в сучасному інформаційному середовищі».

У середу 17 жовтня 2018 р. у тренінг студії ФОА відбулося розширене засідання студентського наукового центру кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності у межах проведення науково-практичної конференції студентів на тему: «Розвиток обліку та оподаткування у підприємницькій діяльності в сучасному інформаційному середовищі».
Для підкреслення актуальності використання інформаційних технологій в обліку та оподаткуванні було запрошено до слова керівника «Сервіс-центру» компанії «Волошин» Халімона Юрія Анатолійовича. Юрій Анатолійович наголосив, що основними вимогами, що ставляться сьогодні до майбутніх працівників у сфері обліку є: по-перше, беззаперечне знання методики ведення бухгалтерського та управлінського обліку; по-друге, знання комп’ютерних технологій; по-третє, володіння психологічними прийомами співпраці із клієнтами. Володіючи такими компетентностями та рисами випускники факультету обліку і аудиту матимуть реальну можливість працювати у обраній сфері та отримувати від цієї роботи бажаний фінансовий та моральний результат.
У дискусії брали активну участь студенти та викладачі кафедри, оскільки обговорювалися питання заборон та перспектив використання окремих програмних продуктів не лише у сфері обліку та оподаткування, а й повного супроводу технологічного (виробничого) процесу на підприємстві. Студенти поділилися своїм баченням вирішення питання використання інформаційних технологій у окремих ділянках облікових робіт.
В. о. завідувача кафедри, доцент Починок Наталія Володимирівна висловила вдячність Юрію Анатолійовичу за співпрацю та наголосила, що серед випускників ФОА він є яскравим прикладом для наслідування у професійному зростанні.
Куратор СНЦ к. е.н., доцент Зарудна Наталія Ярославівна.