Тренінг: «Професійний успіх – це частина твого життя»

Центр практичної бухгалтерії Факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету дає можливість здобути не тільки практичні навики в сфері бухгалтерського обліку, а й розвинути у собі риси справжнього лідера, успішного у своїй професії.
Так, Центром було організовано зустріч студентів факультету обліку і аудиту з психологом, консультантом напряму позитивної психотерапії, співавтором метафорично-мотиваційної гри «Літа», випускницею курсу «Основи арт-терапії» (Східно-Європейської асоціації арт-терапії, Софія, Болгарія, 2016) Гаврилюк Тетяною Ігорівною.
Запрошений гість провела неймовірно цікаву зустріч, де за допомогою мотиваційної гри «Професійний успіх – це частина твого життя», яка є частиною метафорично-мотиваційної гри «Літа», дала практичні поради щодо застосування психологічних прийомів та технік для професійного росту. Навики, отримані при використанні таких прийомів та технік, дають можливість сформувати чіткий план свого майбутнього, повноцінно застосувати здобуту освіту і знання, почути себе, правильно розставити життєві пріоритети, пробудити внутрішню мотивацію та віднайти в собі ресурси для досягнення омріяного майбутнього, зробити чіткою свою мету та ціль.

Модератор Центру Назарова І.Я.