Запрошуються до участі студенти в проекті – інтернет-версії AICPA/CIMA Business Game.

Запрошуються до участі студенти галузі знань 07 “Управління та адміністрування” спеціальностей 071 “Облік і оподаткування”, 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”, 073 “Менеджмент”!
Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) пропонує участь у цікавому і вже відомому багатьом проекті – інтернет-версії AICPA/CIMA Business Game.
Дана вікторина складається із серії питань-кейсів компанії «Pixx-wizz»*, в якій будуть розглянуті кращі практики світових організацій, посилання на відповідні сторінки на веб-сайт та учбовий план AICPA/CIMA.
Це чудова нагода познайомитись з СІМА та її кваліфікацією, а також взяти участь у вирішенні реальних питань та проблем, що постають перед сучасним бізнесом.
Гра складається з 12 питань з варіантами відповідей. Прохідний рівень – 9 правильних відповідей.
Кожен учасник має надати адресу електронної пошти, ім’я, університет, факультет/спеціальність і рік.
По закінченню гри гравець отримає сертифікат про участь, а також лист електронною поштою з інструкцією, як розмістити свій знімок з сертифікатом на Facebook з #CIMA.
СІМА-Україна також відзначить найкращих гравців та розмістить інформацію про них на своїх сторінках у соц. мережах.
Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/r/hyDucD8Em7