Екскурсія на ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ – УКРАЇНА»

В межах вивчення навчального предмету «Основи обліку і оподаткування» студенти 2 курсу Факультету фінансів та обліку відвідали ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ – УКРАЇНА». Під час екскурсії студенти ознайомились із специфікою діяльності підприємства, особливостями виробництва, практичною роботою працівників бухгалтерського та фінансового відділів.
Поєднання теоретичного навчання студентів в університеті та можливість застосування даних навиків на практиці є ефективним аспектом здобуття вищої освіти та, в майбутньому, побудови кар’єри в галузі бухгалтерського обліку, оподаткування та фінансів.
Організатори заходу: керівник курсу д.е.н., професор Панасюк Валентина Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування, головний бухгалтер ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ – УКРАЇНА» Івасечко Уляна Вікторівна, бухгалтер ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ – УКРАЇНА» Глушок Лілія Іванівна та старший фахівець з персоналу Савка Галина Ярославівна.
Дякуємо ТОВ «СЕ БОРДНЕТЦЕ – УКРАЇНА» за організований захід та очікуємо нових зустрічей та запрошень.