ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ СЛУХАЧАМ КУРСІВ «АВТОМАТИЗАЦІЯ ОБЛІКОВИХ ПРОЦЕСІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОБЛІКУ»

22 червня 2019 року відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів «Автоматизація облікових процесів та використання інформаційних технологій в обліку». Слухачі мали можливість протягом двох з половиною місяців вивчати автоматизовані системи обліку з використанням пакету прикладних програм «1С:Бухгалтерія 8».
Навчання проводилося для студентів економічних спеціальностей на безоплатній основі в залі електронних ресурсів ТНЕУ у вигляді практичних семінарів із залученням комп’ютерної та мультимедійної техніки.
Вручення відбулося за участі декана факультету обліку і аудиту Панасюк Валентини Миколаївни та куратора курсів доцента кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності Назарової Ірини Ярославівни.
Під час вручення декан факультету відзначила жагу до нових знань та плідну роботу кожного із слухачів, незалежно від напрямів навчання, зауважила на необхідності проведення таких курсів та побажала слухачам вміло скористатись отриманими навиками.
Кафедра обліку і оподаткування підприємницької діяльності приєднується до привітань та бажає слухачам курсів вдалого застосування отриманих знань!!!