Вебінар на тему «Наукометрія та академічна доброчесність: два виміри освіти і науки»

Студенти ОПП «Облік і оподаткування» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 071 Облік і оподаткування, ОПП «Облік і оподаткування підприємництва» підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», ОПП «Облік і контроль в державному секторі економіки» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» та ОНП «Міжнародний облік » другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» 12 жовтня 2023 р. в читальному залі для студентів бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ на вебінарі на тему «Наукометрія та академічна доброчесність: два виміри освіти і науки» ознайомились з основами академічної доброчесності та плагіату при написанні рефератів, курсових та кваліфікаційних робіт.
Модератор та організатор вебінару Казимир Возьний.
З доповіддю виступив Володимир Пастущин, адміністратор Unickeck, який детально розповів про особливості перевірки академічних текстів на плагіат програмою Unickeck та наголосив на практиках, які не слід використовувати при написанні рефератів, курсових та кваліфікаційних робіт.
При виникненні запитань завертайтесь до центру публікаційної підтримки бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ:
Володимир Пастушин – vpsc@wunu.edu.ua, тел.: 0673499480
Наталя Лівіцька – n.livitska@wunu.edu.ua, тел.: 0967097572