Семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ студентки групи ОО-21 Вікторії Марущак

20У кінці вересня 2023р., пройшовши конкурсний відбір, студентка групи ОО-21 Вікторія Марущак розпочала семестрове навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ в Університеті економічному в Катовіцах, що знаходиться у Польщі.
Щодо навчання в університеті студентка розповідає наступне: «Пройшовши конкурсний відбір за програмою Erasmus+ я маю чудову нагоду навчатися у першому семестрі 2023-2024 н. р. в Університеті економічному в Катовіцах, вузі-партнері Західноукраїнський національний університет. Система навчання відбувається із використанням новітніх технологій та є досить цікавою, навчальні матеріали подаються доступно. Часто навчаємось в командах із студентами з інших країн, спілкування і навчання проходить на англійській мові. На даний момент розпочала роботу над проектом, який буду захищати у січні-лютому 2024р.»