В рамках дуальної освіти зустріч з головним бухгалтером холдингу «Дафі», м. Дніпро.

2 лютого 2022 року в рамках дуальної освіти для студентів кафедри обліку і оподаткування Західноукраїнського національного університету відбулася зустріч з Лебединською Наталією Юріївною (https://www.facebook.com/natali.lebedinskaja), головним бухгалтером холдингу «Дафі», м. Дніпро.
Основним питанням, яке розглядалося на зустрічі, був облік орендних операцій. Доповідач розповіла студентам про історію оренди та орендних відносин, перші історичні факти орендних операцій та особливості оренди у сучасних торговельно-розважальних комплексах.
Слухачі мали можливість ознайомитися зі специфікою обліку орендних операцій від первинної документації до відображення доходів, витрат, визначення фінансового результату, формування звітності та сплати податків. Наталія Юріївна розповіла про власний досвід роботи з орендними операціями та звернула увагу студентів на практичні нюанси обліку та оподаткування оренди та облік дивідендів.
Доповідачка особливо наголосила на ролі бухгалтера в системі управління будь-яким підприємствам, вагомості його професійних якостей, необхідності постійного вдосконалення знань та навичок сучасного фахівця.
Щиро дякуємо Наталії Юріївні за участь у дуальній формі освіти та запрошуємо її до подальшої співпраці.
Координатор зустрічі к. е. н., доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Мельник