Студенти ЗУНУ поспілкувались з представники «великої четвірки»!!!

10 лютого 2023 року менеджери департаменту аудиту компанії «ДЕЛОЙТ» Ігор КАЦЮБІЙ та Кирило ПІНСЬКИЙ провели онлайн-презентацію діяльності та філософії компанії «Делойт», а також показали майстер-клас проведення інвентаризації найбільш складних об’єктів ОБЛІКУ: особливості, лайфхаки та факапи.
«Делойт» – це глобальна мережа компаній з річним доходом близько 60 млрд $, що об’єднує близько 415 000 висококласних фахівців у понад 150 країнах світу, які забезпечують надання аудиторських та консалтингових послуг клієнтам державного і приватного секторів.
«Делойт» є найбільшою у світі компанією з надання професійних послуг та вже понад 175 років здійснює вплив, що має значення.

Компанія активно бере участь в соціально значимих проектах, в тому числі в ініціативах, спрямованих на консолідацію зусиль держави, громадськості та бізнесу для вирішення проблем освіти і працевлаштування молодих людей. https://rabota.ua/ua/company826651?icid=bottom_

Спікери вкотре наголосили на затребуваності спеціалістів у сфері обліку і оподаткування на ринку праці!
Спілкування з професіоналами – це завжди цікаво, продуктивно, надихає на розвиток!!
Координатор проекту завідувачка кафедри к. е. н., доцент Починок Наталія Володимирівна.