Екскурсія в КП «Тернопільський міський стадіон»

В рамках продовження онлайн навчання за системою дуальної освіти 9 лютого 2023 р. студенти 1-4 курсів кафедри обліку і оподаткування ознайомилися з діяльністю КП «Тернопільський міський стадіон», що займається проведення спортивних заходів, виставок, ярмарок, концертів, надання в оренду нежитлових приміщень та території підприємства, участь в реалізації проектів (програм) щодо будівництва спортивних споруд, а також здійснює процедуру закупівель.
Головний бухгалтер комунального підприємства Оксана Романівна Мілян розповіла студентам про ведення обліку та фінансової звітності підприємства, яке знаходиться на змішаному фінансуванні, його структуру та облік оплати праці.
Кафедра обліку і оподаткування висловлює щиру подяку за змістовну та цікаву зустріч!
Координатори зустрічі: к. е. н., викладач кафедри Грицишин Анна Володимирівна