Чергова он-лайн зустріч в рамках дуальної освіти з Оленою Боднарук

Чергова он-лайн зустріч із випускницею факультету Фінансів та обліку Оленою Боднарук в межах програми дуальної освіти, яка відбулася 11 лютого 2022 р., мала на меті підкреслити важливість навчання у закладі вищої освіти у професійному зростанні. Олена, навчаючись у магістратурі за спеціальністю “Облік та оподаткування”, успішно працює на посаді керуючої магазину “Сім/24” мережі ТОВ “Клевер Сторс”.
Під час зустрічі Олена Бондарук розповіла про обов’язки, які вона виконує, описала процес постачання та реалізації у мережі при централізованих надходженнях із основного складу (основний офіс мережі знаходиться у Луцьку) та при індивідуальних місцевих замовленнях, відображення цих операцій у системі обліку, зокрема процедуру інтеграції основної бази бухгалтерської програми із точковими. Звернула увагу на ведення розрахунково-касових операцій, формування Z та Х звітів. Наголосила на важливості правильного ведення кадрового обліку та підбору кадрів – оскільки робота в класній команді, яка має спільну ціль – це половина успіху компанії. Оскільки мережа планує розширення у місті, Олена запрошувала до співпраці майбутніх випускників.
Дякуємо за мотивацйну зустріч Олені Бондарук.
Координатор зустрічі к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Зарудна.