Засідання студентського наукового центру “Стандарт”

15 березня 2024 року здобувачі освіти – учасники студентського наукового центру “Стандарт” кафедри обліку і оподаткування – взяли участь у засіданні студентського методичного семінару “2024 рік для бухгалтера: що змінилося?”, який присвячений огляду законодавчих змін, що відбулися у обліку у 2024 році.
Зокрема, студентами було досліджено основні зміни, що відбулися у законодавстві у новому звітному році та представлено результати роботи при підготовці наступних доповідей на теми:

«Новинки обліку 2024: вплив воєнного стану на організацію кадрового обліку» (підготовлено ст. Ю. Габаль);

на тему «Касові операції у фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб: правила та нюанси обліку у 2024 році» (підготовлено ст. А. Косминою);

«Виплата дивідендів фізособам у натуральній формі: облікові та податкові наслідки» (підготовлено ст. Н. Мельник);

«Річний перерахунок ПДФО: алгоритм дій при добровільному та обов’язковому його проведенні» (підготовлено ст. У. Одукалець);

«Особливості проведення податкових перевірок у 2024 році» (підготовлено ст. Р. Телегою).

Під час виступів було обговорено вплив цих змін на організацію обліку та формування звітності у фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

Координатор заходу – куратор наукового гуртка, к.е.н., доцент Наталія Зарудна.