Вітаємо студентів кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності ФОА ТНЕУ!!!

Галузева комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» визнала студентську наукову роботу Стецюка Любомира Миколайовича та Мельник Марини Василівни на тему: «Особливості обліку необоротних матеріальних активів» (науковий керівник: к. е. н., доцент, в.о. завідувача кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності Починок Наталія Володимирівна) номінантом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та запрошує до участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 23 квітня 2019 р. в м. Києві, в Національній академії статистики, обліку та аудиту.

Бажаємо наукових здобутків!!!