ВІТАЄМО! Результати ІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Облік і оподаткування” в університеті ім. Альфреда Нобеля у м. Дніпро

Чергову перемогу отримали студенти факультету обліку і аудиту Кисільчук Іванна (група ОПД-41) та Джерелейко Юлія (група ОДС-41)  за результатами ІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Облік і оподаткування” в університеті ім. Альфреда Нобеля у м. Дніпро. Студентки отримали дипломи ІІІ-го ступеня, науковим керівником виступив  д. е. н., професор Крупка Ярослав Дмитрович.

У олімпіаді прийняли участь студенти з понад 55 університетів України – це велике досягнення студентів нашого факультету, кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності та кафедри обліку та контролю в сфері публічного управління.

Найщиріші вітання студентам та науковому керівнику! Бажаємо подальших перемог та наукових досягнень!