Студенти кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності ФОА ТНЕУ – VIP-клієнти банку!!!

Конкурентоспроможність майбутнього випускника на ринку праці в цілому напряму залежить від рівня його професійної підготовки. Тому з метою розширення теоретичних знань студентів факультету обліку та аудиту ТНЕУ 23 квітня 2019 року у конференц-залі відділення УкрСиббанку в м. Тернопіль відбулося виїзне засідання студентського наукового центру кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності на тему: «Глобалізація та роботизація обліку: майбутнє професії».

Захід проведено у форматі дуальної освіти «Навчання + наука + практика = випускник-професіонал». Такий формат заходу спрямований на усунення основних недоліків традиційних форм і методів навчання майбутніх обліковців, подолання розриву між теорією і практикою, освітою й практичною діяльністю. Cтудентів мали змогу ознайомитись з практичним використанням системи «клієнт – банк» («Client–Bank» System) як форми банківського обслуговування клієнтів, яка побудована на використанні інформаційних технологій, що забезпечують клієнтам можливість дистанційного отримання фінансової інформації та управління банківськими рахунками.

Студенти кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності ФОА ТНЕУ спробували себе у ролі VIP-клієнтів банку – одного з основних контрагентів суб’єкта господарювання.

Крім того, студенти виступили із власними висновками щодо подальшого розвитку обраної професії у майбутньому в умовах впливу глобалізації та роботизації обліку.

Висловлюємо вдячність керівництву банку за надану можливість роботи у відділенні та студентам за активну участь у дискусії!!!