Шановні викладачі, докторанти, аспіранти, студенти! Компанія СІМА/AICPA запрошує Вас на онлайн-зустріч з провідними експертами СІМА/AICPA!

Для цього необхідно зареєструватись за посиланням: https://www.thiswaytocpa.com/webinars/?utm_source=mnl:academicupdate&utm_medium=email&utm_campaign=12Apr2023

Увага! При реєстрації треба вказати особисті дані для створення особистого кабінету – це займе 3 хвилини Вашого часу.
Те, як СІМА/AICPA працює протягом останніх кількох років, стало більш важливим, ніж будь-коли. Знайти правильний баланс між роботою, навчанням і особистим життям може бути справжньою проблемою. Часто може здаватися, що ви застрягли в безкінечному циклі жонглювання дедлайнами. Однак це не повинно бути саме так.
Приєднуйтесь до нас 19 квітня, де ми обговоримо ідеї та поради щодо балансу між роботою та особистим життям від Wolf & Company PC. Ми розглянемо гарячі теми та стратегії професії бухгалтера, а також те, як ви можете правильно керувати конкуруючими вимогами роботи та особистого життя.