Новий курс для студентів від KPMG Microsoft Excel Wizardry: магія аналізу даних.

Шановні студенти!
Ділимося з вами інформацією про новий курс для студентів від KPMG Microsoft Excel Wizardry: магія аналізу даних.
Цей курс допоможе дізнатися більше за формулу =sum(A1:A2) або навіть =VLOOKUP(D4,F5:I13,1)?
Курс орієнтований на студентів, які хотіли би отримати вакансію в аудиті або фінансовому секторі, але їм не вистачає знань з Excel.
Курс вестиме старша спеціалістка з операційної діяльності компанії KPMG в Україні Яна Магрета.
Усього передбачено чотири заняття, на яких поговоримо про:
· основи навігації і роботи з Excel, гарячі клавіші, обробка інформації. Розкриваємо: функції обробки даних числових та текстових значень, робота з дублікатами, пошук і заміна, форматування даних, групування інтервалів (закріплення комірок), перетворення масиву даних в таблицю та робота з нею;
· базові фінансові функції обробки даних та їх практичне застосування. Розкриваємо: базові формули обрахунків, підрахунки з умовами, логічні формули, робота з даними, пошук значень за даними (lookup), умовне форматування;
· роботу з таблицями та формування зведених таблиць. Розкриваємо: роботу з таблицями + Pivot (data validation, створення Pivot за різними умовами, просунутий варіант роботи з Pivot + слайсери);
· обробку інформації з вихідних системних вивантажень, аналітику і застосування вивчених функцій. Розкриваємо: форматування даних, розрахунки зі застосуванням базових функцій, логічні формули з використанням інформації таблиці, робота з готовою таблицею (дублікати, xlookup, фільтрування та заливка, просунуте умовне форматування).
Курс триватиме два тижні з 5 по 14 вересня, щовівторка та щочетверга з 15:00 до 17:00 у гібридному режимі: онлайн або офлайн у київському офісі KPMG в Україні, за бажанням учасника.
Цей курс не тільки прокачає навички роботи з Excel, а й стане нагодою познайомитися з однодумцями та дізнатися більше про KPMG в Україні.

Будемо дуже раді за поширення інформації серед ваших студентів. Додаємо також посилання на курс в Telegram: https://t.me/kpmguacareer/237

Зареєструватися на курс можна до 31 серпня за посиланням: