МІЖНАРОДНИЙ ВЕБІНАР З ВИКОРИСТАННЯ ТА ОБЛІКУ НЕВЗАЄМОЗАМІННИХ ТОКЕНІВ (NFTs)

22 червня 2022 року за підтримки Американського інституту сертифікованих публічних бухгалтерів (AICPA) та Міжнародної асоціації спеціалістів з управлінського обліку (CIMA) проведено міжнародний вебінар на тему «Цифрова рідкість та цифрова власність з NTFs». У міжнародному он-лайн заході прийняли участь завідувач кафедри обліку і оподаткування Починок Наталія, професор кафедри обліку і оподаткування Муравський Володимир, доцент кафедри обліку і оподаткування Мельник Наталія, доцент кафедри обліку і оподаткування Сисюк Світлана. Спікером та координатором вебінару був професор Сараванан Мутайя, який доповів про особливості використання та обліку невзаємозамінних токенів (NFTs). Проведений вебінар є корисним в науковій сфері при написанні наукових публікацій та навчальному процесі. Зокрема, за результатами проведеної дискусії професором кафедри обліку і оподаткування запланована публікація статей «Інноваційний облік та аудит у метавсесвітах» та «Облік і контроль електронних трансакцій з використанням NFT», а науково-педагогічними працівниками кафедри сформовано пропозиції з удосконалення навчальних складових підготовки студентів на другому магістерському рівні освіти.