Лекція на тему: «Бухгалтерський облік та фінансова звітність в Україні: огляд змін законодавства»

13березня 2018 року у нововідкритому тренінг-центрі факультету обліку і аудиту ТНЕУ відбулась цікава дискусія стосовно останніх змін у законодавстві в системі бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Під керівництвом доктора економічних наук, професора кафедри обліку у виробничій сфері Крупки Ярослава Дмитровича були розглянуті питання щодо нових підходів у поділі підприємств на малі, середні і великі, особливостях ведення обліку і подачі звітності у підприємствах, що становлять суспільний інтерес, уточнення принципів бухгалтерського обліку, організації обов’язкового аудиту фінансової звітності.

Були детально проаналізовані недавно прийняті зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та нова редакція Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». В дискусії прийняли участь викладачі та студенти факультету обліку і аудиту.