Круглий стіл на тему «Роль обліку у формуванні публічної інформації про суб’єкти підприємницької діяльності»

02 листопада 2017 р. у читальному залі наукової бібліотеки ТНЕУ Студентським науковим центром кафедри обліку у виробничій сфері проведено круглий стіл на тему: «Роль обліку у формуванні публічної інформації про суб’єктів підприємницької діяльності». Круглий стіл відкрили заступник декана факультету обліку і аудиту к. е. н., доцент Бурденюк Т. Г.,  в. о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфері к. е. н., доцент Починок Н. В. та куратор студентського наукового центру к. е. н., доцент Зарудна Н. Я.  із побажаннями плідної роботи та досягненням поставленої мети.

Із доповідями виступили:

Догляд Тарас ст. гр. ОПД-31 із темою «Міжнародні організації зі стандартизації бухгалтерського обліку і звітності» (наук. керівник к. е. н., доц. Шевчук О.А.).

Стецюк Любомир ст. гр. ОПД-31 із темою «Проблеми формування бухгалтерської звітності» (наук. керівник д. е. н., проф. Задорожний З. В.).

Теслюк Михайло ст. гр. ОПД-31 із темою «Доступ до облікової інформації» (наук. керівник к. е. н., доц. Богуцька Л.Т.).

Ленишин Любомир ст. гр. ОПД-31 із темою «Забезпечення публічності організацій як суб’єктів публічних інтересів» (наук. керівник к. е. н., доц. Зарудна Н. Я.).

Николишин Ліда ст. гр. ОПД-31 із темою «Облік інвестицій у дочірніх підприємствах» (наук. керівник к. е. н., доц. Денчук П. Н.).

У дискусії брали участь студенти 3 і 4 курсів та викладачі кафедри обліку у виробничій сфері.